Contactinformatie

24 uur per dag, 7 dagen van de week!

24 uur per dag, 7 dagen van de week bereikbaar


Buiten onze openingstijden, zijn we bereikbaar op ons algemeen telefoonnummer: 043-6099 170.
Op dit telefoonnummer kunt u ons 24 uur per dag, 7 dagen van de week bereiken!

Adresgegevens

Frissen Intern Transport BV
Postbus 123
6300 AC Valkenburg aan de Geul

Bezoekadres
De Valkenberg 4
6301 PM Valkenburg aan de Geul

Contactinformatie Service

Serviceplanner
Marcel Silkens
+31 (0)43-6099195
m.silkens@frissen-interntransport.nl
Chef werkplaats
Hans Martens +31 (0)43-6099196 h.martens@frissen-interntransport.nl
Chef magazijn Rob Janssen +31 (0)43-6099192 r.Janssen@frissen-interntransport.nl
Verhuur en transport Guido Schulteis
+31 (0)43-6099184 g.schulteis@frissen-interntransport.nl
Tech. Bedrijfsleider
Ewout van Aken
+31 (0)43-6099192
e.vanaken@frissen-interntransport.nl

Contactinformatie Verkoop

Verkoop/Verkoopleider
Wynand Wimmers +31 (0)43-6099181 w.wimmers@frissen-interntransport.nl
    +31 (0)6-53561040  
Verkoop Jean-Pierre +31 (0)43-6099183 j.jorissen@frissen-interntransport.nl
  Jorissen +31 (0)6-51607790
 
Verkoopbinnendienst Danny Dohmen +31 (0)43-6099188 d.dohmen@frissen-interntransport.nl
Verkoopbinnendienst
Nicolle Leinders
+31 (0)43-6099182 n.leinders@frissen-interntransport.nl

Contactinformatie Financiƫle administratie

Hoofd administratie
Patrick Ronden +31 (0)43-6089273 p.ronden@frissen-interntransport.nl
Administratie Chantalle Frissen +31 (0)43-6089200 c.frissen@frissen-interntransport.nl